خـدمات پس از فروش و حرفه ای نیلوفر پلاستیک

تا آخرین مراحل تولید با شماییم …

شرکت صنایع نیلوفر پلاستیک یزد جهت تحقق ارزش های خود ( تبحر در کیفیت؛ تعهد در خدمت)، ارائه خدمات پیش و پس از فروش را وظیفه ی حیاتی خود می داند. به پاس قدردانی از اعتماد شما همکاران و مشتریان گرامی، کمپانی نیلوفر پلاستیک بر خود وظیفه می داند تا با ارائه ی بسته ی کاملی از خدمات ،قدردان همکاری شما عزیزان باشد.
ما یک خانواده هستیم و در کنار هم با اشتیاق، احترام و صداقت، بی وقفه برای رسیدن به اهدافمان تلاش خواهیم کرد. کارشناسان فروش ومتخصصان پلیمر شرکت نیلوفر پلاستیک که از ابتدای تاسیس شرکت یار و یاور همیشگی مجموعه و مشتریان گرامی بوده اند آماده اند تا با ارائه ی تجربیات مفید خود، شما عزیزان را به انتخاب بهترین محصول، متناسب با منطقه و اقلیم مشتریان عزیز را راهنمایی کنند.
با توجه به اهمیت موضوع نحوه ی نصب و نگه داری نایلون های گلخانه ای و دیگر محصولات کمپانی نیلوفر، کارشناسان پلیمر ما آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند. واحد کشاورزی شرکت نیلوفر پلاستیک ( ناک ) نیز، در راستای حمایت از کشاورزان زحمتکش این مرز و بوم و با بهره گیری از متخصصین علوم کشاورزی آماده ی ارائه ی خدمات رایگان در زمینه تغذیه گیاهی و کنترل آفات و بیماری ها می باشند.
شرکت نیلوفر پلاستیک با توسعه ی توانمندی های سازمانی و بهره مندی از توان سرمایه های انسانی مجرب و متخصص امیدوار است تا بتواند رضایت خاطر شما همکاران و مشتریان گرامی را فراهم آورد.

مدیر فروش : خانم زارع
شماره تماس : ۳۷۲۷۲۷۶۱ ۰۳۵

کارشناس فروش : خانم ازغندی
شماره تماس : ۳۷۲۷۳۱۵۹ ۰۳۵

کارشناس فروش : خانم نوری
شماره تماس : ۳۷۲۷۳۱۶۰ ۰۳۵

مهندس پلیمر : مهندس موسوی 
شماره تماس : ۳۷۲۷۲۷۶۱ ۰۳۵

کارشناس پلیمر : خانم امیری
شماره تماس : ۳۷۲۷۲۹۶۹ ۰۳۵

کارشناس کشاورزی : مهندس توکلی
شماره تماس : ۳۸۳۳۶۰۴۴ ۰۳۵

مشاور تغذیه و کنترل آفات : دکتر بلوک یزدی
شماره تماس : ۳۸۳۳۶۰۴۵ ۰۳۵

جهت مشاهده کاتالوگ جامع محصولات نیلوفرپلاستیک اینجا کلیک کنید.

هم اکنون با کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در تماس باشید!

تماس با پشتیبانی نیلوفر لاستیک